Grąžinimo politika

  1. Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nenurodydamas priežasčių atsisakyti Prekės, jeigu ji nebuvo naudota ar sugadinta ir pakuotė nebuvo pažeista daugiau nei buvo būtina norint apžiūrėti prekę.
  2. Prekes galima grąžinti siunčiant prekes atgal paštu adresu a.k.17, Jelgava, LV-3001 arba pagal susitarimą siunčiant prekes į paštomatą. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
  3. Pardavėjas, gavęs grąžinamą prekę ir įvertinęs jos būklę, per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekės grąžinimo grąžina Pirkėjui pinigus už Prekę ir jos pristatymo išlaidas.

Pinigai grąžinami naudojant tą pačią mokėjimo priemonę, kurią klientas naudojo atlikdamas operaciją.

  1. Prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje.
  2. Pirkėjas negali pasinaudoti teise grąžinti internetinėje parduotuvėje įsigytas Prekes, jeigu Prekės pagamintos pagal Pirkėjo nurodymus arba Prekės yra aiškiai personalizuotos (pritaikytos pagal asmeninius Pirkėjo poreikius);
  3. Teisė nenurodant priežasčių per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma juridiniams asmenims (verslininkams).
  4. Pardavėjas neapmoka grąžinimo siuntimo išlaidų, jei nėra pateisinamos priežasties. Pardavėjas apmoka grąžinimo siuntimo išlaidas, jei prekė buvo pažeista, buvo išsiųstas netinkamas dydis ar spalva. Apmokamos tik vienos prekės grąžinimo išlaidos.

Pristatymo sąlygos

Siūlome pristatymą su Omniva, Latvijos paštu ar tarptautinėmis tiekėjų įmonėmis, priklausomai nuo teritorijos, į kurią pristatoma. Siuntimo išlaidos priklauso nuo prekės svorio, pristatymo būdo ir pristatymo adreso. Prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Pristatymo laikas Baltijos regione 1-5 darbo dienos.

Pristatymas į Europą

Prekė išsiunčiama per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Pristatymo laikas Europoje yra 1-4 darbo dienos per kurjerį arba 1-2 darbo savaitės paprastu paštu, priklausomai nuo pristatymo pasirinkimo.

Likęs pasaulis

Jis pasieks bet kurią JAV vietą per 3–4 darbo dienas, pristatymas į kitas šalis taip pat užtrunka 3–5 darbo dienas arba 2–3 darbo savaites paprastu paštu (tai gali skirtis), atsižvelgiant į jūsų pasirinktą pristatymą.

Jei turite klausimų dėl pristatymo, rašykite adresu inita.ab@inbox.lv.

Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart