Nuotolinės sutarties sąlygos

Prekės ženklas „Initasworks“ yra atstovaujamas mūsų svetainėje www.initasworks.com. Jūsų duomenis tvarko ir paslaugą teikia individuali verslininkė Inita Jansauska, registracijos numeris: 09047510026, juridinis adresas: Liela iela 32, Jelgava, LV-3001, Latvija.

Mūsų kontaktinė informacija: inita.ab@inbox.lv arba + 371 26796167.

Šios sąlygos taikomos visiems initasworks.com lankytojams. Įsigydami mūsų produktus ar paslaugas manome, kad perskaitėte šias sąlygas.

Pasiliekame teisę keisti šias sąlygas paskelbdami pakeitimus www.initasworks.com svetainėje. Jei turite klausimų dėl sąlygų, susisiekite su mumis prieš pateikdami užsakymą rašydami inita.ab@inbox.lv

Prekės užsakymas

Užsakydami prekę sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų disponuojami individualiam verslininkui Initai Janšauskui. Duomenis naudosime vadovaudamiesi duomenų tvarkymo politika, kurią galite perskaityti mūsų svetainėje.

Pateikdami užsakymą patvirtinate, kad pateikti duomenys yra tikslūs ir išsamūs.

Produkto kaina ir prieinamumas gali keistis be įspėjimo. Reklamos kredito kodai, kuponai negali būti naudojami išpardavimo produktams pirkti, nebent nurodyta kitaip.

Pateikdami užsakymą sutinkate pirkti prekes nurodytomis sąlygomis, o tai reiškia, kad sutinkate, kad apmokėjimas būtų atliktas Jūsų pasirinktu mokėjimo būdu: mokėjimo kortele, interneto banku, paypal sąskaita arba sąskaita faktūra.

Pateikdami užsakymą patvirtinate, kad mokėjimo kortelė ar mokėjimo sąskaita priklauso Jums ir kad Jūsų sąskaitoje yra pakankamai lėšų operacijai atlikti bei apie pirkimo įvykdymą gausite el.

Mokėjimo metodai

www.initasworks.com priima daugumą mokėjimo kortelių, įskaitant. Mastercard, Visa and Maestro. Taip pat priimame Paypal ir mokėjimus iš didžiausių Latvijos interneto bankų. Visų prekių kainos nurodytos su PVM.

Jei turite klausimų dėl taisyklių, susisiekite su mumis rašydami el

Grąžinimo politika

Produkto kokybė

Ginčų sprendimas

Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart