Tagastamispoliitika

  1. Ostjal on õigus 14 (neljateistkümne) päeva jooksul põhjust esitamata Kaubast keelduda, kui seda ei kasutatud või kahjustatud ning pakend ei saanud kahjustada rohkem, kui oli vaja tootega tutvumiseks.
  2. Kauba saab tagastada saates kauba tagasi postiga a.k.17, Jelgava, LV-3001 või kokkuleppel saates kauba pakiposti. Toote tagastamise kulud kannab ostja.
  3. Tagastatava toote kättesaamisel ja selle seisukorra hindamisel tagastab Müüja Ostjale 14 (neljateistkümne) päeva jooksul alates Toote tagastamisest Kauba eest raha ja selle kohaletoimetamise kulud.

Tagasimaksed tehakse sama maksevahendiga, mida klient tehingus kasutas.

  1. Kaup tuleb tagastada originaalpakendis.
  2. Ostja ei saa kasutada veebipoest ostetud Kauba tagastamise õigust, kui Kaup on valmistatud vastavalt Ostja juhistele või Kaup on selgelt isikustatud (kohandatud Ostja isiklikele vajadustele);
  3. Õigus kauglepingust 14 (neljateistkümne) päeva jooksul põhjust avaldamata taganeda juriidilistel isikutel (ettevõtjatel) ei kehti.
  4. Mõjuva põhjuse puudumisel müüja ei kata tagastamise kulusid. Müüja tasub tagastamise saatmiskulud, kui kaup oli kahjustatud, saadeti vale suurus või värv. Kaetakse ainult ühe kauba tagastamise kulud.

Kättetoimetamise reeglid

Pakume kohaletoimetamist Omniva, Läti Posti või rahvusvaheliste tarnijafirmadega, olenevalt territooriumist, kuhu tarnitakse. Saatmiskulud sõltuvad toote kaalust, tarneviisist ja tarneaadressist. Kaubad saadetakse teele 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Tarneaeg Balti regioonis on 1-5 tööpäeva.

Kohaletoimetamine Euroopasse

Kaup saadetakse teele 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Tarneaeg Euroopas on kulleriga 1-4 tööpäeva või tavapostiga 1-2 töönädalat, olenevalt tarnevalikust.

Ülejäänud maailm

See jõuab kõikjale USA-sse 3–4 tööpäeva jooksul, teistesse riikidesse tarnimine võtab samuti 3–5 tööpäeva või tavapostiga 2–3 töönädalat (see võib varieeruda), olenevalt teie tarnevalikust.

Kui teil on tarne kohta küsimusi, kirjutage aadressile inita.ab@inbox.lv.

Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart