Kauglepingu tingimused

Kaubamärk Initasworks on esindatud meie veebisaidil www.initasworks.com. Teie andmeid töötleb ja teenust osutab üksikettevõtja Inita Jansauska, registreerimisnumber: 09047510026, juriidiline aadress: Liela iela 32, Jelgava, LV-3001, Läti.

Meie kontaktandmed: inita.ab@inbox.lv või + 371 26796167.

Järgmised tingimused kehtivad kõigile saidi initasworks.com külastajatele. Meie toodete või teenuste ostmisel eeldame, et olete need tingimused läbi lugenud.

Jätame endale õiguse neid tingimusi muuta, postitades muudatused www.initasworks.com veebilehel. Kui teil on tingimuste kohta küsimusi, võtke meiega enne tellimuse esitamist ühendust, kirjutades aadressile inita.ab@inbox.lv

Toote tellimine

Toote tellimisega nõustute, et teie andmed on üksikettevõtja Inita Jansauskase käsutuses. Kasutame andmeid vastavalt andmetöötluspoliitikale, millega saate tutvuda meie kodulehel.

Tellimust vormistades kinnitate, et esitatud andmed on täpsed ja täielikud.

Toote hind ja saadavus võivad muutuda ilma ette teatamata. Sooduskoode ja kuponge ei saa kasutada müügitoodete ostmiseks, kui pole märgitud teisiti.

Tellimust vormistades nõustute ostma kaupa kirjeldatud tingimustel, mis tähendab, et nõustute, et tasumine toimub Teie valitud makseviisiga: maksekaart, internetipank, paypal konto või arve.

Tellimust vormistades kinnitate, et maksekaart või maksekonto kuulub teile ning teie kontol on tehingu sooritamiseks piisavalt raha ning saate e-kirja ostu sooritamise kohta.

Makseviisid

www.initasworks.com aktsepteerib enamikku maksekaarte sh. Mastercard, Visa ja Maestro. Aktsepteerime ka Paypali ja makseid Läti suurimatest internetipankadest. Kõikide toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kui teil on reeglite kohta küsimusi, võtke meiega ühendust, kirjutades aadressile

Tagastamispoliitika

Toote kvaliteet

Vaidluste lahendamine

Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart