Distances līguma noteikumi

Mūsu mājas lapā www.initasworks.com tiek pārstāvēta preču zīme Initasworks. Jūsu datus apstrādā un pakalpojumu nodrošina individuālais uzņēmējs Inita Jansauska, reģistrācijas numurs: 09047510026, juridiskā adrese: Lielā iela 32, Jelgava, LV-3001, Latvija.

Mūsu kontaktinformācija: inita.ab@inbox.lv vai + 371 26796167.

Turpmākie noteikumi attiecas uz visiem initasworks.com apmeklētājiem. . Iegādājoties mūsu produktus vai pakalpojumus, mēs pieņemam, ka esat iepazinies ar šiem noteikumiem.

Mums ir tiesības mainīt šos noteikumus, publicējot izmaiņas www.initasworks.com mājas lapā. Ja Jums ir kādi jautājumi par noteikumiem, lūdzu, pirms veicat pasūtījumu sazinieties ar mums, rakstot uz inita.ab@inbox.lv

Preces pasūtīšana

Veicot preces pasūtīšanu, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati nonāk individuālās uzņēmējas Inita Jansauska rīcībā. Izmantosim datus saskaņā ar datu apstrādes politiku, ko varat izlasīt mūsu mājas lapā.

Veicot pasūtījumu, Jūs apstipriniet, ka norādītie dati ir precīzi un pilnīgi.

Preces cena un pieejamība var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Akcijas kodi, kuponi nevar tikt izmantoti, lai iegādātos izpārdošanas produktus, ja vien nav norādīts citādi.

Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat iegādāties preces uz aprakstītajiem noteikumiem, kas nozīmē, ka piekrītat, ka maksājums tiks apstrādāts ar Jūsu izvēlēto maksāšanas līdzekli: maksājuma karte, interneta banka, paypal konts vai rēķins.

Veicot pasūtījumu, Jūs apstiprināt, ka maksājumu karte vai maksājumu konts pieder Jums un Jūsu kontā ir pietiekami daudz līdzekļu darījuma veikšanai un Jūs saņemsiet e-pastu par pirkuma izpildi.

Maksājuma metodes

www.initasworks.com pieņem lielāko daļu maksājumu karšu t.sk. Mastercard, Visa un Maestro. Mēs pieņemam arī Paypal un maksājumus no Latvijas lielākajām interneta bankām. . Visas preces cenas iekļauj PVN nodokli.

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz

Naudas atgriežansas noteikumi

Preces kvalitāte

Strīdu risināšana

Back to Top

Search For Products

Product has been added to your cart